O Nas

O nas...

Jesteśmy uczniami klasy II gimnazjum w  Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie, gdzie oprócz nauki bardzo dużo czasu poświęcamy na naszą największą pasję - sport. Uczniowie naszej szkoły odnoszą spore sukcesy sportowe w Polsce, oraz poza jej granicami. Harmonogram w ciagu tygodnia zajmują nam wielogodzinne treningi, które przygotowują nas do różnego rodzaju zawodów i olimpiad sportowych. Trenujemy w regionalnych klubach sportowych: Pogoń Szczecin, Wilki Morskie, Skorpion, Arkonia i wielu innych.

Bycie uczniem sportowcem nie jest proste, ponieważ poza rozwojem sportowym w parze musimy iść z naszym rozwojem intelektualnym. Uczestniczymy w lekcjach realizując podstawę programową przewidzianą dla klas II gimnazjum.

Wychodząc na przeciw naszym zainteresowaniom i pasjom, postanowiliśmy zaangażować się w realizację projektu edukacyjnego Młody Asyż, którego celem jest stworzenie płaszczyzny porozumienia na rzecz dialogu miedzyreligijnego i międzykulturowego. Będzie to nasz debiut w projekcie, jednak mamy nadzieję, że damy radę sprostać oczekiwaniom organizatorów i naszego opiekuna p. Mateusza Brzezińskiego. 

Uczniowie biorący udział w Projekcie:

Mateusz Czapla klasa 2d

Kamil Kwapisiewicz klasa 2d

Filip Mętel klasa 2d

Kacper Pabianiak klasa 2d

Hubert Siluk klasa 2d

Maks Gawron klasa 2e

Mateusz Koszal klasa 2e

Dawid Kopczyński klasa 2e