O nas

Witajcie!

 

Jesteśmy uczniami i nauczycielami z Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. W naszej szkole kształcimy się w różnych zawodach np. technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii, technik geodeta oraz w klasach licealnych z rozszerzonymi przedmiotami biologia, chemia, język angielski, matematyka, informatyka, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, historia i język polski.

            Realizujemy swoje pasje i zainteresowania angażując się w różne projekty i organizacje. Uczestnicząc w projekcie „Młody Asyż” chcemy pokazać, że w różnorodności wielu kultur, tradycji, religii zmierzamy wszyscy do jednego celu, czyli szczęścia, pokoju, miłości.

             W naszej grupie są uczniowie klasy Ib2, IW/T3, IIG2, IIO/M, IIC. Oto kilka słów od nich samych:

 

 

                                  "Lubię pomagać ludziom i zarażać innych uśmiechem."

  "Interesuje mnie poświęcenie wolnego czasu, dla osób które go potrzebują -  dzieci z domu dziecka czy  osobom starszym."

"Chcę połączyć wolontariat z moim przyszłym zawodem, a dochód z żywności przeznaczyć na potrzebujących. Zbiórka zabawek w szkole dla dzieci na święta mogłaby wywołać wielki uśmiech na twarzach najmłodszych. :) "