Jasełka integracyjne

16 stycznia nasi uczniowie: Julia Gracka z kl.3b, Kinga Molek z kl.3b, Marek Faber z kl.3a, wzięli udział‚ w XIV Jasełkach Integracyjnych. Wraz z uczniami innych szkół, przedszkoli i gimnazjów wystąpili na scenie Domu Kultury w Bielszowicach. W jasełkach wzięły udział również dzieci niepełnosprawne.