Nagroda Młodzieżowej Rady Miejskiej za realizację działań w V edycji projektu „Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju"

12 października 2018 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Burmistrza Miasta i Gminy Radłów oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej dla utalentowanej młodzieży z terenu gminy. Miło nam poinformować, iż uczniowie realizujący projekt „Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju” uhonorowani zostali Nagrodą Młodzieżowej Rady Miejskiej. Cieszymy się, iż działania podejmowane na rzecz budowania szacunku względem różnych wyznań i kultur a także podkreślanie wspólnych płaszczyzn religijnych i kulturowych zostały docenione na płaszczyźnie lokalnej. Projekt realizowany był przez uczniów starszych klas szkoły podstawowej. W bieżącym roku szkolnym grupa projektowa przystąpiła do realizacji VI edycji projektu, który przebiega pod hasłem „Przy wspólnym stole. Obrzędy i tradycje kulinarne w różnych kulturach i religiach”.

 

 

 

Zdjęcie grupy pochodzi ze strony: https: //www.facebook.com/pg/Biblioteka-Rad%C5%82%C3%B3w825304520837765/photos/?tab=album&album_id=2102012526500285&__tn__=-UC-R