Współpraca z Klubem Seniora w Radłowie

W bieżącym roku szkolnym społeczność szkolna postanowiła połączyć siły w ramach współpracy wielopokoleniowej z Klubem Seniora w Radłowie. Seniorzy aktywnie wsparli działania szkoły, rady rodziców oraz nauczycieli w zakresie „Świątecznego kiermaszu dla Michałka”. To pierwsze i na pewno nie ostatnie nasze wspólne działanie.

 

Na stronie fb Klubu Seniora można przeczytać:

#DlaMichałka #ManufakturaDobra

Już w najbliższych dniach odbędzie się akcja "Świątecznego kiermaszu dla Michałka" organizowana przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Radłowskiej i Radę Rodziców we współpracy z naszym Klubem. Możemy Wam obiecać, że w żadnej z galerii handlowych nie znajdziecie tak uroczych i pełnych miłości własnoręcznie wykonanych dekoracji bożonarodzeniowych, ikon, aniołów, czy skrzyneczek. Wiemy też, ze będą przepyszne domowe ciasta i pierniczki.

Z pewnością znajdziecie najpiękniejsze prezenty dla swoich bliskich. Michałek zasługuje na wszystko co najlepsze, podarujmy Mu choć cząstkę naszego wsparcia i miłości ! Jesteśmy z Tobą! Radłów ma moc ! Wierzymy w Was . A rodzicom, nauczycielom i seniorom z serca dziękujemy za piękna inicjatywę ! Szczegóły na plakacie w galerii zdjęć. 

#manufakturaDobra #NieSkładamyBroni

Mimo ciężkich chwil, które nasza klubowa społeczność przeżywa w ostatnim czasie - jesteśmy, działamy. Tak dużo ostatnio mówi się o wspieraniu seniorów. Zbyt mało natomiast mówi się o tym jak seniorzy wspierają swoje środowisko! Domowy wolontariat - tak jedna z naszych uczestniczek nazwała działania naszych seniorów w ostatnim czasie. Ciągle nas zadziwiają. Niezmiennie. We współpracy z Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Radłowskiej

nasi seniorzy znów tworzą rękodzieło, które wesprze pozyskiwanie środków na walkę Michałka z chorobą. W domach, bezpiecznie. Podziwiamy zaangażowanie, podziwiamy logistykę ! Z tego miejsca serdecznie dziękujemy dzieciom naszych seniorów za wsparcie rodziców w bezpiecznej realizacji przedsięwzięcia. Choć w „podziemiu”, choć „na odległość”- nadal całym sercem. Malują ikony, anioły, dziergają, tworzą ozdoby świąteczne - najpiękniejsze prezenty bo stworzone z miłości, bo pomogą walczyć. Tak trzeba żyć. Jesteśmy dumni! Dziękujemy!

#dobropowraca #razemmożemywiecej Michałku, to dla nas prawdziwy zaszczyt móc być z Tobą! Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przygarniając pod swój dach nasze ikony, anioły i inne rękodzieło z całego serca dziękujemy. Wasze zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy!

#dlaMichałka Najpiękniej spędzony czas to ten, który poświęcamy dla innych. Te piękne, ręcznie tworzone ikony, anioły, drewniane szkatułki i dziergane szydełkiem serwetki to cegiełka pomocy dla Michałka od naszych seniorów. Wierzymy, ze trafią w dobre ręce ludzi o wielkim sercu. Dziękujemy Pani Dyrektor Jadwidze Bieś oraz pani Monice Szczupał za możliwość przyłączenia się do tej pięknej inicjatywy- dobrze, że jesteście

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Radłowskiej

Dziecko to największa wartość, to świętość. Największa miłość i odpowiedzialność. Jeśli możecie, bądźcie jutro . Nie ma nic ważniejszego... nie ma. Świat tak bardzo potrzebuje teraz dobrych ludzi...

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/KlubSenioraSiedlec