Nasza grupa

 • Jesteśmy grupą młodzieży gimnazjalnej z niewielkiej miejscowości Libusza w powiecie gorlickim. Libusza to piękna, niewielka miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim. W tak urokliwym zakątku znajduje się nasza szkoła. W skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wchodzą: przedszkole, szkoła podstawowa oraz nasze ukochane gimnazjum. Panuje  u nas ciepła i rodzinna atmosfera, nikt nie czuje się anonimowy. Wszyscy doskonale się znamy, a nasi nauczyciele swoją pasją i energią nieustannie mobilizują nas do działania. 

  Do projektu przystępujemy po raz drugi. W poprzedniej edycji zostaliśmy laureatami I miejsca, oraz zwyciężyliśmy w konkursie literacko-fotograficznym "Jedność w różnorodności". Tytuł naszej pracy: "Skarby Ziemi Gorlickiej". Stajemy ponownie przed wielkim wyzwaniem, ale mamy głowy pełne pomysłów i jesteśmy gotowi do działania. Naszym koordynatorem jest p.Sabina Król, nauczycielka j. niemieckiego i jednocześnie opiekun Samorządu Uczniowskiego; 

   

  Jesteśmy grupą młodych, ciekawych świata osób. Interesuje nas wiele dziedzin, ale uważamy, że te najważniejsze są związane z relacjami międzyludzkimi i tradycjami, na których opiera się nasz świat. Dlatego zamierzamy poznać inne kultury i religie, aby spróbować spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość oczami innych ludzi.

   

  W ramach projektu będziemy realizować różne zadania,  które pomogą nam otworzyć się na inne kultury i religie, aby dostrzec i poznać lepiej drugiego człowieka. 
  Postaramy się zaprezentować na tej stronie efekty naszych działań.